خانمم من را اصلا دوست ندارد در حالی که من خیلی دوستش دارم ولی به خاطر بی علاقگی اش، من هم دارم سرد می شوم. وضعیت مالی ام متوسط است. من ۳۰ ساله و خانمم ۲۴ ساله است. من مدرک کارشناسی دارم  و خانمم دیپلم دارد. همه اش می گوید من زود ازدواج کردم، اشتباه کردم، راهنمایی ام کنید.

مخاطب گرامی، این که در زندگی مشترک تان دایم فردی بیان کند که پشیمان است و احساس نیتی را القا کند، باعث می شود شما هم حس منفی به زندگی مشترک پیدا کنید اما بهترین کاری که می توانید انجام دهید، صحبت کردن است. صحبت کردنی که برای تبادل احساس باشد نه صحبت کردنی که قسمت بیشتر آن انتقاد و نداشتن حس همدلی باشد. در ادامه نکاتی در این باره بیان می کنم.
دلایل نیتی خانم تان را بیابید
در یک فرصت مناسب و بعد از شکایت خانم تان به دلیل نیتی از زندگی مشترک، از او بپرسید که ازدواج زود هنگام شان مانع چه کاری یا رفتاری شده است یعنی فکر می کنند اگر دیرتر ازدواج کرده بودند، چه کارهایی می توانستند انجام بدهند که الان نتوانسته اند. زمانی فردی احساس پشیمانی دارد که فکر می کند به طور مثال چون شاگرد اول کلاس بودم، می توانستم بروم دانشگاه ولی پس ازازدواج، نتوانستم درس بخوانم یا اگر ازدواج نکرده بودم، می توانستم فلان مهمانی یا سفر را بروم یا می توانستم الان که مادرم مریض است، کنار او باشم و ازدواجم مانع من شده است. با این گونه صحبت کردن می توانید علت نیتی همسرتان را بفهمید.
ارکان صحبت کردن با خانم تان
در ادامه برای شما ارکان مهم صحبت کردن هدفمند را بیان می کنم تا بتوانید با این شیوه صحبت کردن، حس پشت
ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یخساز رستورانی ، قیمت یخساز رستورانی دانلود نوحه های ماندگار ترکی تماشای آنلاین فیلم + لینک دانلود | رایگان Alexandra ترانه های کودکی Amanda cuber white کانون هواداران دورتموند Christopher